Yaşlı Takip Programı Nedir?

Ana Sayfa BlogYaşlı Takip Programı Nedir?
Yaşlı Takip Programı Nedir?

Yaşlı Takip Programı Nedir?

Comments off

Yaşlı Takip Programı Nedir?

Yaşlı takip programı, yaşlı bakımevleri için geliştirilmiş özel bir programdır. İşletme bünyesinde çalışan tüm uzman personelin; doktorlar, hemşireler, yaşlı bakım teknisyenleri, sosyal hizmet uzmanları, psikologlar, fizyoterapistler, diyetisyenler ve elbette işletme yöneticilerinin faaliyetlerini kayıt altına alan bir otomasyon sistemidir.

Aile ve sosyal politikalar bakanlığı tarafından istenen form ve raporları, idarecilerin denetlemek istediği her türlü raporu tek bir tıklama ile alabilirsiniz.

Bireysel Çalışma Planı

Hemşireler, sosyal hizmet uzmanları, psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerin ortak kullanabileceği bu modülde her uzman kendi çalışmasını kendisine özgü parametreleri kullanarak sisteme kaydedebilir. Kayıtlar uzmanlık alanlarına ve uzmanın adına göre süzülebilir ve raporlanabilir.

Harici Dökümanlar

Yazılım tarafından üretilmemiş, dışarıdan gelmiş her döküman örneğin bir lab sonucu, dış hastaneden alınmış bir rapor vs. bu modülde sisteme yani pansiyoner dosyasına eklenip sistemde dijital olarak saklanabilir. Gerektiğinde ulaşılıp yeniden açılabilir.

Genel Süreç Takibi

Süreç içinde takibi yapılan vakaları bu bölümde sisteme girebilir ve sürece konu olan vakanın gelişim evrelerini; süreç sona erene kadar izleyebilirsiniz. Tüm uzman grupları ortak olarak bu modülü kullanabilirler.

  • Birimlerin işlerini kolaylaştırır.
  • Birimler arası koordinasyonu sağlar.
  • Pansiyonerlerin farklı birimlerden aldığı hizmetleri tek merkezde toplar. Pansiyoner hakkında sağlıklı karar vermeyi kolaylaştırır.
  • Rutin resmi evrak düzenleme ve resmi denetlemelerde işlemleri kolaylaştırır.
  • Kurum yetkililerinin personel faaliyetleri denetlemesini kolaylaştırır.

Telefon : +90 (216) 392 0 222

E-posta :[email protected]

Detaylı İletişim İçin Tıklayınız

E-Reçete Paketi

1Yıl

3375

TL

KREDİ KARTINA 6 TAKSİT

SGK MEDULAYA TAM ENTEGRASYON

E-İMZA ENTEGRASYONU

E-REÇETE GÖNDERiMi

TOPLU E-REÇETE GÖNDERiMi

GÜNCEL İLAÇ LiSTESi

CANLI DESTEKCall Now Button
×
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?