Dental DHBS

Ana Sayfa Dental DHBS

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Dental DHBS Paketi

1Yıl

3750

TL

KREDİ KARTINA 6 TAKSİT

RANDEVU TAKİP

TAKVİM TAKİP

MUAYENE TAKİP 

MÜDAHALE TAKİP

OTOMATİK MESAJ

SAĞLIK.NET - USS VERİ GÖNDERİMİ


Sağlık Bakanlığı ve TÜBİTAK onaylı Dental DHBS Programı


Sağlık Bakanlığı Onaylı

Sağlık Bakanlığının Akredite etmiş olduğu İşyeri Hekimliği Bilgi Sistemleri geliştirmeye yetkili olan firmaların listesine

https://kayittescil.saglik.gov.tr/TR,28842/aktif-dhbs-listesi.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Sâye Dental Diş Hekimi Bilgi Sistemi , KALEMZEN YAZILIM DONANIM MÜH. DAN. BİLG. İLETİŞİM TELE. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından üretilmektedir.

 

  • Sağlık Bakanlığı Bilişim Sistemleri Gizlilik Sözleşmesi –

http://dosyasb.saglik.gov.tr/Eklenti/2994,ek-3-gizlilik-sozlesmesipdf.pdf

 

  • Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi Ve Mahremiyetinin Sağlanması Hakkında Yönetmelik –

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/10/20161020-1.htm

 

Kişisel Sağlık Verilerinin Korunması, İşlenmesi, Aktarılması ve Silinmesi

Kişisel sağlık verilerinin korunması

MADDE 6 – (2) Sağlık hizmet sunucuları, kişisel sağlık verilerinin mahremiyetini sağlamak amacıyla Sağlık Bakanlığınca belirlenen tüm önlemleri alır.

(3) Kişisel sağlık verilerinin ihlâlinden şüphe duyulması halinde Sağlık Bakanlığına bildirim yapılır ve bu bildirimlerde, Genel Müdürlükçe hazırlanan ihlâl bildirim formu kullanılır. Bildirim, elektronik ortamda da yapılabilir.

  • Sağlık bilişimi alanında faaliyet gösteren tedarikçiler ile tüm sağlık kurum ve kuruluşlarının uyması gereken kuralları belirleyen Sağlık Bilgi Sistemleri Uygulamaları Hakkında 2015/17 Sayılı Genelge –

http://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/3011,75730711–sayili—genelge—2015-17pdf.pdf?0

 

TÜBİTAK Onaylı

TÜBİTAK’ın bir kuruluşu olan Kamu Sertifikasyon Merkezi’nin E-imza entegrasyonunun doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmış olduğunu belirten
Elektronik İmza Uyum Sertifikası KALEMZEN YAZILIM DONANIM MÜH. DAN. BİLG. İLETİŞİM TELE. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından alınmıştır. Sâye İHBS ile e-imzanızı herhangi bir endişe duymadan güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.


Toplu Müdahale Gönderimi

Sâye Dental Diş Hekimi Bilgi Sistemi ile müdahale bilgilerininizi Toplu olarak Sağlık.NET – USS Servisine rahatlıkla gönderebilirsiniz. Sâye Gelişmiş algoritması ile Tekli Müdahale Bilgilerini Gün Sonu özeti ile karşılaştırır.

 

Tekli Müdahale Gönderimi

Sâye Dental Diş Hekimi Bilgi Sistemi ile müdahale bilgilerininizi Tek Tek olarak Sağlık.NET – USS Servisine rahatlıkla gönderebilirsiniz. Sâye Gelişmiş algoritması ile Tekli Müdahale Bilgilerini Gün Sonu özeti ile karşılaştırır.

 

Güvenli Yedekleme

Verileriniz Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu standartlara uygun güvenilir bir şekilde oluşturularak saklanmaktadır.

Call Now Button
×
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?