Saye Dental Diş Hekimi Yazılımı Nedir ?

Ana Sayfa BlogSaye Dental Diş Hekimi Yazılımı Nedir ?
kkd

Saye Dental Diş Hekimi Yazılımı Nedir ?

Comments off

Saye Dental Diş Hekimi Yazılımı ile aradığınız diş hekim programı bulmuş olacaksınız.

Diş Hekimi Yazılımı Nedir ?

Kendi başına bağımsız çalışan diş hekimleri ve genel olarak hastalarının kimlik bilgileri ve yapılan işlemleri kayıt altında tutmayı hedefleyen, Intra-Oral, Rvg, Panoromik, Sefalometrik ve Diğer görüntüleme sitemleri ile tam entegre çalışabilen, görüntü arşivlerini en basit şekilde tutmayı düşünen, istendiğinde sekreterinin randevuları ve hesap işlemlerini görmesini, müdahale etmesini isteyenlere yönelik masaüstü klinik yazılım programıdır.

En gelişmiş düzeyde çalışan diş klinikleri de dahil olmak üzere bütün diş kliniklerine hitap eden uygulama ve modülleri oldukça başarılıdır. Yeni nesil bulut yapısının da kullanıldığı sistemde entegre bir çok iletişim aracını da kullanmak mümkündür.

E-Reçete Programı Fiyatı

Özellikleri

Tedavi Planı

Tedavi planı ile diş, çene bölümleri, alt/üst çene, tüm ağız detayında tüm işlemleri incelerken tedavi bedelini gerçek zamanlı görüntüleyebilirsiniz.

Heryerde Yanınızda

Sâye Dental’in E-Reçete gönderim yapan sürümü herhangi bir kurulum gerektirmeden USB belleğinizden çalışabilir. Bu sayede USB belleğinizi yanınızda taşıyarak bilgisayar olan her yerden kolayca e-reçete yazabilirsiniz.

Toplu E-Reçete Gönderimi

İnternet olmayan yerlerde ya da bağlantı sorunu olan yerlerde muayenelerinizi bitirdikten sonra tek tuşla bütün E-Reçeteleri SGK’ya gönderebilirsiniz.

Otomatik Hatırlatma

Hastalarınıza otomatik SMS gönderir ve hatırlatmalar yapar. Randevu hatırlatma, 6 aylık muayenesi gelen hastalara bildirim vb.

SGK’daki İlaçları Reçeteye Ekleyebilme

Kişinin SGK’da yer alan ilaçlarını görüp reçeteye tek tuşla ekleyebilirsiniz.

Eski Reçeteleri Tekrardan Oluşturma

Eski reçeteleri tek tıkla yeniden reçete edebilisiniz.

Güvenli Yedekleme

Verileriniz Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu standartlara uygun güvenilir bir şekilde oluşturularak saklanmaktadır.

İLETİŞİM ;

Bizi Arayın

0216 392 0 222

Bize Yazın

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

 

Call Now Button
×
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?