İŞ YERİ HEKİMİ E-REÇETE PROGRAMI

Ana Sayfa GenelİŞ YERİ HEKİMİ E-REÇETE PROGRAMI
e-recete

İŞ YERİ HEKİMİ E-REÇETE PROGRAMI

Comments off

İşyeri hekimleri için e-Reçete, iş güvenliği uzmanları için İBYS (İş sağlığı ve güvenliği bilgi yönetim sistemi) entegrasyonu için hazırlanmış yazılım

E-Reçete yazılımı ile hizmet verdiğiniz işyeri personelinin reçetelerini kolayca oluşturabilir, e-imza altyapısı ile elektronik olarak imzalayabilir ve Sağlık Bakanlığı sunucularına güvenli ve hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

İşyeri hekimlerini ve iş güvenliği uzmanları için geliştirilmiş özel yazılım. Aynı lisans ile istediğiniz kadar bilgisayarda kullanın. Sık kullanılan listelerinizi oluşturun hızlı ve kolay reçete hazırlayın. Çalışanlarınızın şimdilik eğitim bilgilerini girin ve bakanlık sunucularına gönderin. Bakanlığın ileride açacağı yeni servislere (İşe giriş ve peryodik muayene bilgilerinin ve Tehlike kaynaklarının toplanması) hazırlıklı olun.

Göndermiş olduğunuz e-reçetelere, reçete açıklaması, ilaç ve ilaç açıklaması ekleyebilir, reçetenin çıktısını hastalarınıza verebilirsiniz.

Hazılayacağınız reçete şablonları pratik ve hızlı şekilde reçete oluşturabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı, 31.12.2017 tarihinden itibaren, işyeri hekimlerinin yazmış olduğu reçetelerin, elektronik ortama taşınması planlanmaktadır. Dolayısı ile yazılan reçeteler, artık Sağlık Bakanlığı veritabanına kayıt edilecektir.

Kağıt ortamında yazılan reçetelere atılan imzanızın yerine, artık daha güvenli olan elektronik imza yer alacaktır. HekimeReçete uygulaması, piyasadaki tüm e-imza cihazları ile sorunsuz çalışmaktadır.

İLETİŞİM ;

Bizi Arayın

0216 392 0 222

Bize Yazın

Call Now Button
×
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?